Цифрова грамотність. Електронний підпис

Дата: 19.04.2021 16:09

Електронний підпис необхідний для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу та спрощення ведення бізнесу.

Проте у громадян часто виникає багато запитань, на які потрібно давати відповіді. Які можливості дає електронний підпис? Як безпечно його зберігати? Де отримати? Як використовувати? Як підписати документ? Всі ці та багато інших запитань буде обговорено в освітньому серіалі “Електронний підпис” з експертом Міністерства цифрової трансформації України у сфері електронних довірчих послуг Олександром Козловим, а також з українськими акторами — Тетяною Шелігою та Максимом Самчиком.

Проєкт Міністерства цифрової трансформації України за підтримки партнерів — Програми ООН із відновлення та розбудови миру розроблено, щоб навчитись по максимуму використовувати можливості електронного підпису, адже він є ключем до цифрового світу.

Курс складається з 7 серій тривалістю 4-9 хвилин, доступний за посиланням: https://cutt.ly/xcS5OzU .

Ви навчитеся використовувати всі можливості е-підпису та отримувати дедалі більше послуг зі свого смартфона чи комп’ютера, зокрема:

• зможете розібратися, що таке е-підпис та для чого він потрібен;
  • дізнаєтеся, у яких життєвих ситуаціях він може знадобитись;
  • навчитесь з його допомогою підписувати документи;
  • авторизуватись на онлайн-платформах;
  • дізнаєтеся, як безпечно його зберігати.