Результати конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного  підприємства "Драбівська багатопрофільна лікарня" Драбівської селищної ради

Дата: 22.04.2021 15:35

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. №1084, конкурсна комісія повідомляє, що переможцем конкурсу на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДРАБІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ визнано БОЙКО Світлану Анатоліївну.

Протоколи засідань конкурсної комісії

Відеозапис засідання конкурсної комісії під час заслуховування конкурсної пропозиції