Служба зайнятості інформує!

Дата: 22.04.2021 17:10

Державний центр зайнятості в рамках виконання Угоди між Кабінето Міністрв України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль та Імплементаційного протоколу А (будівельна галузь) між Міністерством соціальної політики України та Управлінням з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль повідомляє, що розпочато VII тур відбору кандидатів для участі в програмі тимчасового працевлаштування в Державі Ізраїль за наступними спеціальностями:

•  арматурник - обов’язковим є вміння читати плани будівництва;
  •  опалубник  - обов’язковим є вміння читати плани будівництва;
  •  лицювальник-плиточник;
  •  штукатур.

Орієнтовною датою проходження професійного іспиту кандидатами, відібраних відповідно до вимог Угоди та Протоколу, за участю Держави Ізраїль, некомерційної організації громадська організація «Велика ідея» та державної служби зайнятості, визначено з 21 по 25 червня 2021 року.

За більш детальною інформацією звертатись до Драбівської районної філії Черкаського ОЦЗ.