Розпочався капітальний ремонт 8 кілометрів автодороги Т-24-09

Дата: 23.04.2021 09:36

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» розпочався капітальний ремонт автодороги державного значення Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша на ділянці км 0+000 – км 8+000.

Буде відремонтовано ділянку протяжністю 8 кілометрів від початку цієї автодороги від автошляху М-03 Київ – Харків – Довжанський в Київській області і до селища Шрамківка.

21 квітня на 8 км дороги Т-24-09 розпочато фрезерування старого зношеного асфальтобетонного покриття, проводяться роботи із вирубки придорожної порослі.

Підрядна організація: ТОВ «Ростдорстрой».

Автодорога Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша побудована у 1977 році, останній раз капітальний ремонт її робився 34 роки тому, у 1987 році.

Звертаємося до усіх учасників дорожнього руху з проханням бути уважними, рухайтесь відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт!

#Укравтодор #Велике_будівництво

СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ