Відеосюжет «Чорний біль України»

Дата: 26.04.2021 11:09

Чорнобиль – місто на півночі України. Поблизу Чорнобиля розташована Чорнобильська АЕС, на якій 1986 року сталася ядерна аварія.

Внаслідок аварії в довкілля потрапила велика кількість радіоактивних речовин. Довелось повністю евакуювати населення всіх населених пунктів в радіусі 30 кілометрів навколо ЧАЕС, в тому числі й населення Чорнобиля.

Радіоактивна хмара пройшла не лише над європейською частиною СРСР, але й більшою частиною Європи.

Чорнобильська катастрофа вважається однією з найбільших техногенних катастроф у світі за кількістю загиблих та потерпілих, а також за рівнем завданої екологічної та економічної шкоди.