Покладання квітів з нагоди Міжнародного дня пам’яті про чорнобильську катастрофу

Дата: 26.04.2021 11:30

26 квітня 2021 року, у День Чорнобильської трагедії, в селищі Драбів  відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам і постраждалим від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

В заході взяли участь керівники Драбівської та Шрамківської територіальних громад,  ліквідатори аварії та їх вдови, представники громадськості  селища. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто поклав своє життя заради майбутнього України.

Також сьогодні  в школах громади пройдуть тематичні уроки мужності,  виставки та інші пам'ятні акції.