Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 28.04.2021 09:40

27 квітня 2021 року Світланою Орел головою Драбівської селищної ради проведено чергове засідання комісії   з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто такі питання:

-  про взяття  2 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах під соціальний супровід;

- про надання дозволу на оформлення  права власності на земельну ділянку від імені малолітньої дитини;

- про надання права підпису договору оренди земельних ділянок від імені неповнолітньої дитини;

- про надання дозволу на перебування малолітньої дитини на вихідні дні у КЗ «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради»;

- про надання дозволу на перебування 2 неповнолітніх дітей на вихідні дні у КЗ «Золотоніська спеціальна школа Черкаської обласної ради».

За підсумками засідання  селищний голова Світлана Орел  зазначила, що діяльність усіх структур, які працюють з дітьми в першу чергу повинна бути скоординована для того, щоб здійснити ряд заходів по забезпеченню державних гарантій і конституційних прав дітей на життя, охорону здоров'я, освіту та соціальний захист.