Виставка - інсталяція «Світле свято Воскресіння»

Дата: 28.04.2021 14:57

Незабаром на землю зійде чудове свято Великодня. Великдень! Величне свято, яке споконвіку символізує перемогу над силами темряви і зла, уособлює примирення і прощення. Воно нагадує нам про любов і милосердя, страждання і біль, одвічні людські цінності.

Свято Великодня – святе і чисте, як безхмарне весняне небо, гарне, як молоде життя, це великий день весняного оновлення природи, свято, що очищає людей, робить їх добрими та чуйними.

Напередодні Великодніх свят у Драбівській дитячій бібліотеці оформлено виставку - інсталяцію «Світле свято Воскресіння», на якій представлені книги, з яких можна дізнатися про історію виникнення свята , про те, як прикрасити оселю до свята, що потрібно покласти у великодній кошик та смачні рецепти риготування святкових страв, а також про писанку - один із основних символів Великодня. Українська писанка - шедевр декоративно-ужиткового мистецтва, символ Сонця, життя, любові і краси, весняного відродження, добра, щастя, радості.