Робоча зустріч із жителями Драбове-Барятинського

Дата: 28.04.2021 16:21

З метою вивчення нагальних потреб жителів сіл Драбівської територіальної громади, сьогодні 28 квітня 2021 року заступник голови з питань діяльності виконавчих органів, Зореслав Рудченко, зустрівся із жителями села Драбове-Барятинське.

Під час зустрічі Зореслав Анатолійович розповів місцевим жителям про перспективи розвитку села та шляхи вирішення проблемних питань, які на сьогодні є найбільш актуальними. У свою чергу активні жителі пропонували свої ідеї для розвитку громади. Також мешканці громади зверталися із особистими питаннями, найбільш наболілими з них виявилися питання приватизації земельних ділянок та соціального захисту.

В кінці зустрічі Зореслав Рудченко подякував всім жителям села Драбове-Барятинське за їх активну позицію та небайдуже ставлення до розвитку нашої громади.