До Великодня святкова мозаїка «Благословення сходить із небес»

Дата: 29.04.2021 12:50

Світле Свято Великодня – найсвітліше, найбільш шановне християнське свято, що встановлено на честь Воскресіння Ісуса Христа. Це свято весняного пробудження природи та добрих справ. Символами свята є усе, що символізує Вічне Життя, Оновлення та Світло: паска, крашанка, або писанка, світло пасхальної свічки. Сходження Благодатного вогню – диво, яке вже тисячі років поспіль відбувається в Храмі Гроба Господня. Одним із символів свята Воскресіння Христового здавна є пасхальне деревце, яке нагадує про райське Древо Життя, Пізнання Добра й Зла.

Щоб згадати пов’язані з Великоднем народні й сімейні звичаї пропонуємо Вам святкову мозаїку «Благословення сходить із небес».

Шановні користувачі нашої бібліотеки! Вітаємо Вас із Великодніми святами. Бажаємо Вам миру, любові, достатку і смачної паски!