Літературно-документальна панорама «Їм у віках судилося безсмертя»

Дата: 06.05.2021 13:01

76 років минуло з того часу, як відгриміли залпи переможного салюту, але пам’ять про Другу світову війну і нині з болем і сльозами відгукується в кожному серці.

З метою гідного вшанування подвигу нашого народу, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, об’єднання суспільства навколо ідеї захисту України 6 травня в Драбівській публічній бібліотеці влаштовано літературно-документальну панораму «Їм у віках судилося безсмертя».

Матеріали експозиції висвітлюють широке коло питань періоду Другої світової війни, подають сучасне бачення стратегічних фронтових операцій, величезний внесок українців в тому числі наших земляків у боротьбу з нацизмом, мужність бійців і командирів у жорстокому двобої з ворогом. Пам’ять про них - запорука нашої перемоги нині і наш святий обов’язок.