У Черкасах уп’яте проведуть IT CAREER DAY

Дата: 06.05.2021 14:57

У Черкасах 9 червня відбудеться IT CAREER DAY. Успішні ІТ компанії міста зберуться разом, аби допомогти талановитій молоді знайти свій шлях в цій галузі.

Традиційно організатором заходу став Cherkasy ІТ Cluster. Через карантин IT CAREER DAY відбудеться не у приміщенні філармонії, як раніше, а на свіжому повітрі – у парку ім. Б. Хмельницького в форматі міні-конференції. Початок 0 15:00.

Кому буде цікавий захід?

• студентам ІТ спеціальностей;
  • студентам інших спеціальностей, які цікавляться розвитком у галузі ІТ або хочуть дізнатися про ці можливості;
  • людям, які хочуть перекваліфікуватися у ІТ;
  • школярам, які обирають майбутню професію;
  • батькам школярів, які хочуть допомогти обрати професію своїй дитині;
  • викладачам ВНЗ і шкільним вчителям, які хочуть більше дізнатися про ринок ІТ у Черкасах.

На відвідувачів чекає мотиваційна сесія від експертів ринку, корисні знайомства, безкоштовні консультації від спеціалістів, запрошення на курси та стажування. А також передбачена Speaker-зона і Expo-зона.

Вхід вільний і безоплатний, проте організатори просять зареєструватися https://forms.gle/vWWbXC5S5nvUJRzT8.