День матері

Дата: 09.05.2021 09:02

Вітаємо найдорожчих у світі – наших мам та бабусь!

День Матері - одне з найбільш зворушливих свят року, тому що кожна людина несе в душі образ своєї мами. В Україні воно офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня. Цього року свято випало на 9 травня.

Виконавчий комітет Драбівської селищної ради щиро вітає матерів і бабусь, віддаючи належне за їх турботу, любов і терпіння.

Материнство - це щастя і благословення, яке Бог дає людям. А ще велика відповідальність і важка праця!

Мама – це наш ангел-охоронець, наш будинок, наш всесвіт. Тому день матері – це особливе свято, яке нагадує про рідну, і кохану людину.

Всім матерям вільної і незалежної України хочеться побажати душевного спокою, успіху,  прекрасного здоров'я, міцних стосунків у сім'ї, і щастя, що переливається через край!

Бажаємо, щоб вас любили і цінували ваші діти - найкращі на світі, добрі, розумні та успішні! Нехай не заростає стежка до батьківського порогу, хай діти приїжджають на свята і дарують вам свої усмішки, теплі і ласкаві слова та свою віддану і негасиму любов! Будьте щасливими і здоровими на радість своїм рідним! Хай буде мир і щастя на нашій рідній землі!