8 травня на території Драбівської громади було відзначено День пам’яті і примирення

Дата: 08.05.2021 13:46

8 травня 2021 року вся країна відзначає велике свято - день пам'яті і примирення. В Драбівській громаді організовано та проведено акцію пам'яті "У бронзі і граніті, у книгах і піснях - їх подвиг буде жити у віках".

На згадку про ці пам’ятні дні біля пам’ятників та обелісків, присвячених перемозі над нацизмом і вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни, одночасно у всіх населених пунктах громади о 10 годині відбулося урочисте покладання квітів за участю старост, діловодів, освітян і працівників культури.

В смт.Драбів урочисті заходи до Дня пам’яті і примирення проходили на Алеї Героїв Другої світової війни. До погрудь героїв прийшли представники селищної ради, депутати та працівники культури і освіти на чолі з головою селищної ради Світланою Орел, щоб вшанувати світлу пам'ять односельчан хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятників.