Президент України Володимир Зеленський 11 травня візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Безпека країни», який триватиме в Києві з 11 до 13 травня.

Дата: 11.05.2021 08:42

У межах заходу перші особи держави, посадовці, вітчизняні й міжнародні експерти, представники громадськості та дипломатичного корпусу обговорюватимуть, як держава дбає про безпеку сьогодні та якою вона буде за декілька років. Зокрема порушуватимуться питання, якими є й мають стати Збройні Сили України, Національна гвардія, Служба безпеки України, Національна поліція, Державна прикордонна служба. Також ітиметься про заходи, що вживаються задля забезпечення інформаційної безпеки держави, про розвиток оборонно-промислового комплексу та кроки, які необхідно здійснити для отримання Україною членства в НАТО.

Стежте за трансляцією на YouTube-каналі: youtube.com/channel/UC7ThkuaEYwKIoKWWBKN3Hmw
А також на фейсбук-сторінці: facebook.com/Forum.Ukraine30