Відбулася робоча зустріч із жителями с. Криштопівка

Дата: 12.05.2021 15:16

З метою вивчення стану справ по Драбівській територіальній громаді сьогодні 12 травня  заступником голови з питань діяльності виконавчих органів, Зореславом Рудченком, була проведена робоча зустріч із старостою села Криштопівка, Наталкою Майоренко.

У ході візиту Зореслав Анатолійович зустрівся із жителями села  та обговорив найболючіше питання – про автобусне сполучення.

Проблема автобусного сполучення сіл із центром громади у Драбівській територіальній громаді  є однією із першочергових і перебуває на постійному контролі у керівництва селищної ради.

Зустріч  пройшла  у дружній атмосфері, усі присутні взяли активну участь в обговоренні важливих питань та шляхів їх вирішення.