День Черкаського державного технологічного університету у Драбівській територіальній громаді

12 травня цього року до Драбівської територіальної громади завітав потужний колектив Черкаського державного технологічного університету на чолі з ректором Олегом Григором, щоб разом із освітніми закладами та керівництвом Драбівської селищної територіальної громади  створювати гідні умови, аби молодь вчилась, жила і працювала на Черкащині!

Захід відбувся на базі Драбівського  навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка-гімназія»  Драбівської селищної ради. У межах заходу проведено:

– науковий пікнік ЧДТУ;

– спілкування з керівниками закладів загальної середньої освіти громади;

– урок ректора ЧДТУ;

– підписання договорів про співпрацю між ЧДТУ, громадою та школами громади.

Молодь – це передусім один із найважливіших стратегічних ресурсів, який здатний створювати та стимулювати розвиток інновацій, відтворювати матеріальні та інтелектуальні ресурси. Тому сьогодні надзвичайно  важливо об'єднати зусилля задля того, щоб молодь вчилась, працювала, жила на Черкащині.

Ректор ЧДТУ Олег Григор та Драбівський селищний голова Світлана Орел підписали Договір про співпрацю для максимальної реалізації та розвитку творчого та науково-дослідницького потенціалу молоді громади, а також розвитку економічного та культурологічного потенціалу Драбівської громади.

Укладено Договори про співпрацю з Драбівським навчально-виховним комплексом «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради (директор – Людмила Бугай),  Закладом загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Золотоношка Драбівської селищної ради (директор – Ольга Канай), Закладом загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Бойківщина Драбівської селищної ради (директор – Михайло Ярошенко), Закладом загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Перервинці Драбівської селищної ради (директор – Людмила Козоріз), Закладом загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Білоусівка Драбівської селищної ради (директор – Наталія Кулик), Закладом загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені двічі Героя Радянського Союзу І.Н.Степаненка с. Нехайки Драбівської селищної ради (директор – Надія Кузьменко).

Під час зустрічі селищному голові Світлані Орел  вручено Подяку.