Відбувся прийом громадян заступником голови Золотоніської районної ради Валентиною Ярош

Дата: 14.05.2021 14:03

Сьогодні 14 травня заступник голови Золотоніської районної ради, Валентина Ярош з виїзним прийом відвідала Драбівську територіальну громаду. Зустріч відбулася у дружній і теплій атмосфері.

Найбільш актуальне питання, яке виникло на сьогодні стосувалося автобусного сполучення жителів як Драбівської так і Шрамківської територіальних громад з районним центром м. Золотоноша. Вирішення даного питання, Валентина Іванівна взяла на особистий контроль.

В цілому, у ході проведення виїзного прийому громадян, на всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації.