15 травня - Міжнародний день сім’ї!

Дата: 15.05.2021 08:30

Сім’я, родина, батьківщина – це єдині поняття. Людина до глибокої старості пов’язана з тією сім’єю, з якої вона вийшла, і все життя пов’язана із землею, де вона народилася і зросла. Куди б не закинула її доля, вона завжди подумки із своїм корінням.

Сьогодні відзначається Міжнародний день сім’ї – день наших з вами родин!

Усі стежки - дороги, пройдені у житті, перетинаються з першою стежиною. А на ній – одвічний голос материнської душі і батьківського серця. «З родини йде життя людини» – говорить народна мудрість. І це справді так. Як із струмочка починається ріка, так і життя починається з родини. Виховання у сім’ї є першоосновою розвитку дитини. Духовний вплив батьківського дому на її формування створюється завдяки щирій материнській ніжності, небагатослівній любові батька, домашньому теплу, затишку, захисту і сімейній злагоді.

Шановні жителі громади!

Вітаю вас  з Міжнародним днем сім'ї ! Бажаю величезного сімейного щастя, душевності, любові, ніжності, турботи і уваги. Нехай почуття єднання і привітності завжди гріє вас в будь-яку погоду і в будь-який час. Бережіть один одного і будьте щасливі! Нехай дитячий сміх лунає всюди, а рідні будуть вам вірною опорою!

Бажаю всім родинам бути квітучими, дружніми і згуртованими.

Щаслива родина – міцна громада та країна!

З повагою

селищний голова                                                                              Світлана ОРЕЛ