Вітання з Міжнародним днем музеїв

Дата: 18.05.2021 08:00

Шановні працівники музеїв!

Щорічно, починаючи з 1977 року світова музейна спільнота відзначає Міжнародний день музеїв 18 травня, нагадуючи, що музеї є важливим інструментом культурного обміну, збагачення культурної спадщини, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми.

Музеї та музейні працівники виконують надзвичайно важливу місію у суспільстві – збереження культурного надбання, популяризація самобутнього спадку рідного народу, ознайомлення з високим мистецтвом і досягненнями людства. Музейний працівник – це звання носія духовності, який максимально намагається підтримувати національну культуру і прищеплювати її майбутнім поколінням. Завдяки вам минуле нашої країни живе для нащадків.

Шановні працівники музеїв! Вітаю вас із професійним святом. Бажаю успіху в майбутніх починаннях, поповнення музейних зібрань, розширення горизонтів наукових та професійних доробок. Нехай у ваших оселях панують добробут та затишок, а сили та здоров’я ніколи не полишають вас!

З повагою

Селищний голова                                                          Світлана ОРЕЛ