19 травня - Всесвітній день сімейного лікаря

Дата: 19.05.2021 08:11

З 19 травня 2011 року Всесвітня організація сімейних лікарів WONCA започаткувала святкування Всесвітнього дня сімейного лікаря.

Ця дата присвячена не тільки лікарям загальної практики, а й медичним фахівцям, що працюють у первинній ланці.

Тож з нагоди  свята  вітаю  усіх лікарів  загальної   практики - сімейних лікарів, фахівців первинної ланки  комунального некомерційного підприємства   «Драбівський центр первинної медико - санітарної допомоги»   з     Днем сімейного лікаря!

Сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного із нас. Адже  саме сімейний лікар  найбільш   наближений   до людини.  Він супроводжує людину від народження і далі протягом усього її життя і виконує особливу місію – від надання невідкладної медичної допомоги до встановлення діагнозу та лікування складних хвороб.

Дозвольте висловити усім фахівцям первинної ланки  безмежну вдячність за любов до обраної професії, нехай здійсняться всі Ваші задуми, а віра й оптимізм завжди залишаються з Вами!

Даруйте здоров’я   іншим людям і будьте здорові самі !

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею!

З повагою,

Селищний    голова                                                            Світлана    ОРЕЛ