До уваги громадян! СТОВ «ПРИДНІПРОВСЬКИЙ КРАЙ» повідомляє про обробку посівів пестицидами та агрохімікатами

Дата: 19.05.2021 15:34

Шановні громадяни! СТОВ «ПРИДНІПРОВСЬКИЙ КРАЙ» повідомляє про те, що на орендованих даним підприємством землях, які входять в територіальне підпорядкування Зорівської с/р, Драбівської с/р, Вознесенської с/р, Золотоніської м/р буде проводитись обробка посівів пестицидами та агрохімікатами.

Препарат, що застосовується дозволений для використання у сільському господарстві на території України.

Відповідно до Закону України та державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві» повідомляємо Вас, що наше підприємство в період з 21.05.2021 по 21.06.2021 буде проводити обробку посівів пестицидами та агрохімікатами.

В разі наявності зареєстрованих на території сільради суб’єктів бджільництва, просимо повідомити їх про небезпеку для бджіл у вказаний, вище період та необхідність вивезення пасік в безпечне місце.

Звертатись за тел.0674745624