Продовжено роботу постійних комісій селищної ради

Дата: 19.05.2021 15:49

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

Депутати опрацювали проєкти рішень про внесення змін до рішення селищної ради від 21.07.2007 № 10-20/V «Про управління та розпорядження  об’єктами селищної комунальної власності смт Драбів», про затвердження проектної документації за проектом «Технічне переоснащення системи газопостачання (заміна котлів) в теплогенераторній Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Перервинці Драбівської селищної ради Черкаської області по вул. Шкільна, 13 в с.Перервинці Черкаської області», про продовження контракту з керівником КП «Драбівське ВУЖКГ» Радченком В.П.

По завершенню обговорення всі питання були погоджені та рекомендовані до розгляду на сесії селищної ради.