Засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради 13.05.2021

План виконкому

Протокол № 5

1.Про звіт тимчасової комісії з перевірки фінансово-господарської діяльності КП Драбівське ВУЖКГ.

2.Про встановлення КП Драбівське ВУЖКГ тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

3.Про затвердження Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території Драбівської селищної ради.

4.Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користуванняя, які проходять в межах території Драбівської територіальної громади.

5.Про надання населенню громади соціальних послуг.

6.Про схвалення проєкту Програми соціальних послуг сім'ям, які проживають на території Драбівської громади на 2021-2023 роки.

7.Про роботу відділу ЦНАП виконавчого комітету Драбівської селищної ради.

8.Про стан розвитку спорту на території селищної ради.

9. Про затвердження Плану заходів з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України.

10.Про надання дозволу на розміщення рекламної конструкції ТОВ РА МедіаФорос.

11.Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, ЖКГ та об'єктів соціальної сфери Драбівської громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 року.

12.Простворення постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та майна відумерлої спадщини на території громади.

13. Про передачу в оренду нерухомого майна.

14. Про надання дозволів на видалення аварійних дерев на території Драбівської селищної ради.

15. Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються КНП Драбівська багатопрофільна лікарня.

16. Про надання матеріальної допомоги.

17. Про посадових осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення на території Драбівської селищної ради.

18. Про надання суду подання щодо доцільності призначення опікуна.

19. Про надання дозволу на викоритсання коштів.