Відбулося засідання 9 сесії Драбівської селищної ради

Сьогодні, 21 травня  під головуванням Драбівського селищного  голови Світлани Орел відбулася чергова дев’ята сесія Драбівської селищної ради  восьмого скликання.

Перед початком сесії селищним головою підведено підсумки проведення на території громади Всеукраїнській акції «За чисте довкілля». За активну участь та надання благодійної допомоги по благоустрою та наведенню санітарного стану на території громади депутатам селищної ради Олександру Оробченку, Олександру Самойленку, Сергію Недвизі, Олександру Власенку селищний голова вручила Подяки.

Звіт про роботу виконавчих органів Драбівської селищної ради за 6 місяців повноважень присутнім у залі представила керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Красоха.

У роботі пленарного засідання взяли участь 23 депутати селищної ради із 26, заступник селищного голови, керівники структурних підрозділів виконавчих органів селищної ради та комунальних закладів.

До порядку денного сесії було внесено 170 питань.

Депутатами внесено зміни до бюджету Драбівської територіальної громади на 2021 рік, розглянуто місцеві податки і збори на 2022 рік, внесено зміни до Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах окремим категоріям громадян Драбівської територіальної громади на 2021-2022 роки, Статуту закладу дошкільної освіти  (ясла-садок) «Сонечко» с. Михайлівка  Драбівської селищної ради, Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Драбівської селищної ради. Затверджено проектну документацію за проектом «Технічне переоснащення системи газопостачання (заміна котлів) в теплогенераторній Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Перервинці Драбівської селищної ради.

Депутатами прийнято ряд важливих соціальних програм, зокрема: Програму  розвитку культури та  охорони  культурної спадщини  на 2021 – 2022 роки, Програму розвитку фізичної культури та спорту на 2021 – 2022 роки, Програму національно-патріотичного виховання  в Драбівській  селищній територіальній громаді на 2021 – 2025 роки. Депутати заснували стипендії  Драбівської селищної ради  обдарованим дітям громади.

Призначено, шляхом укладення контракту, директора комунального некомерційного підприємства «Драбівська багатопрофільна лікарня» Драбівської селищної ради  Бойко Світлану Анатоліївну та  керівника комунального підприємства «Драбівське ВУЖКГ» Радченка Володимира Петровича.

Депутати ухвалили також низку земельних та інших важливих для життєдіяльності Драбівської селищної ради рішень.

Детальніше ознайомитися з рішеннями 9 сесії можна на сайті  селищної ради в розділі «Сесії. Рішення сесій».