Бронзовий призер Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких проєктів МАНу

Дата: 24.05.2021 10:32

Завершився найграндіозніший освітній захід цієї весни – ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких проєктів Малої академії наук України. Вдруге поспіль конкурс-захист відбувся онлайн.

Позаду - перемоги у ІІ (обласному) етапі, тижні наполегливої підготовки, напружені та емоційно насичені конкурсні дні 14-17 травня, що об'єднали понад 100 тисяч юних науковців з усієї країни. У фіналі змагалися кращі з кращих – 1100 конкурсантів, серед яких – 38 представників Черкащини.

Кожен фіналіст ІІІ етапу доклав максимум зусиль для перемоги під час написання науково-дослідницького проєкту, створення яскравого постеру, презентації, вітального ролика.

Отож, команда МАН області цьогоріч знову тішить своїми здобутками – кожен другий фіналіст – переможець, у заліку команди – 19 медалей:

• -5 золотих,
  • -5 срібних,
  • -9 бронзових.

Серед переможців і учень 11 класу Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С. В. Васильченка - гімназія» Драбівської селищної ради Володимир Діхтяренко, який здобув 3 місце у секції агрономії.

Вітаємо Володимира та його наукового керівника Оксану Осадчу з перемогою! Бажаємо нових успіхів на ниві наукового дослідництва!

За інформацією Управління освіти і науки облдержадміністрації