Понад 4,6 тисячі жителів Черкащини ревакцинували проти коронавірусу

465 черкащан вакцинувалися проти коронавірусу за останню добу. Загалом з початку вакцинальної кампанії щеплення отримали 39 889. Про це повідомляє заступниця очільника області Лариса Кошова.

З них першу дозу отримали 35 277 осіб, завершили вакцинацію 4 612 осіб.

Зокрема, щеплення CoviShield отримали 16 198, CoronaVac  – 4 311,  Pfizer – 5 262, Astra Zeneca – 14 118.

Нагадаємо, старт вакцинації від COVID-19 в Україні відбувся 24 лютого 2021 року. Черкащина стала першим регіоном, де почали щепити громадян. Від початку вакцинальної кампанії щеплено 981 972 особи, з них отримали 1 дозу – 981 970 осіб, повністю імунізовані та отримали 2 дози – 86 225 осіб (із них двоє осіб отримали одну дозу за кордоном). Загалом проведено 1 068 195 щеплень.

Як повідомляє МОЗ, в Україні 14 056 людей щеплено проти COVID-19 за добу 24 травня 2021 року. Одну дозу отримали 3 618 людей, повністю імунізовані – 10 438 людини.

Протягом доби працювали: 255 мобільних бригад та 343 пункти щеплення.

Станом на 25 травня 2021 року до листа очікування вакцинації від COVID-19 записались 587 732 людини.

Як записатись до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19

Вам не потрібно записуватись до списку, якщо ви є:

–працівником сфери охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери

– працівником чи мешканцем спеціалізованого закладу (інтернати, будинки для літніх людей тощо)

–військовослужбовцем

–працівником критично важливих структур державної безпеки (включно з Міністерством внутрішніх справ, Національною поліцією, Національною гвардією, Державною службою з надзвичайних ситуацій, Державною прикордонною службою й Службою безпеки України)

У цьому випадку роботодавець або керівник установи інформує вас про можливість та дати щеплення.

Усі інші можуть записатись до списку очікування в зручний спосіб:

Через портал Дія:

1. Зайдіть на портал Дія https://diia.gov.uaза допомогою КЕП (електронного ключа, наприклад податкової) чи BankID.
  2. Перейдіть у розділ “Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19”.
  3. Зазначте сферу діяльності.
  4. Оберіть місце, в якому ви хочете вакцинуватися.
  5. Очікуйте повідомлення про запрошення на вакцинацію.

Запис за допомогою застосунку Дія:

1. Щоб зареєструватися через смартфон, завантажте мобільний застосунок Дія 2.0 за лінком https://go.diia.app та авторизуйтеся в ньому. У застосунку можна авторизуватись через Приват24, Monobank, або BankID НБУ.
  2. Зайдіть у розділ “Послуги” та оберіть “Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19”.
  3. Зазначте сферу діяльності.
  4. Оберіть місце, в якому ви хочете вакцинуватися.
  5. Перевірте свій номер телефону.
  6. Очікуйте повідомлення про запрошення на вакцинацію.

Через національний контакт-центр МОЗ:

1. Зателефонуйте на номер 0 800 60 20 19.
  2. Надайте оператору свої дані. Необхідно буде вказати pеєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) або серію та номер паспорта.
  3. Оберіть місце, в якому ви хочете вакцинуватися.
  4. Очікуйте повідомлення про запрошення на вакцинацію.

Щеплення є добровільним й безоплатним.

Джерело: novadoba.com.ua