Відбувся прийом громадян у селі Білоусівка

Дата: 26.05.2021 16:19

Сьогодні 26 травня секретар селищної ради, Олександр Мірошник, зустрівся із жителями села Білоусівка. На зустрічі, також були присутні начальник юридичного відділу виконавчого апарату селищної ради Іван Грінько, начальник відділу земельних відносин та екології виконавчого апарату селищної ради Галина Рибка та староста села Білоусівка Сергій Левченко.

Основне питання, яке порушували Білоусівчани стосувалося отримання земельної ділянки для ведення особистого сільськогосподарського господарства. Із цим питанням зверталися  як працівники соціальної сфери так і звичайні селяни. Також, жителів цікавили питання благоустрою, а саме реконструкції вуличного освітлення по вул. Шевченка та соціального захисту – отримання соціальної допомоги на лікування.

Олександр Іванович разом із працівниками селищної ради надали конкретні відповіді та рекомендації стосовно вирішення всіх порушених питань, а ті питання, які потребують конкретного вивчення, взяв під особистий контроль.