Виділено кошти на здійснення заходів соціально-економічного розвитку Драбівської громади

Дата: 28.05.2021 15:38

Відповідно до розпорядження КМУ України від 19 травня 2021 № 468-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій Драбівській багатопрофільній лікарні Драбівської селищної ради виділено 895 200 грн., в.т.ч.:

105200 грн. - Монтаж системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу у відділенні паліативної, хоспісної допомоги і реабілітації та інфекційному відділені комунального некомерційного підприємства “Драбівська багатопрофільна лікарня” Драбівської селищної ради” за адресою: смт Драбів, вул. Садова, 1Б, Черкаської області.

790 000 грн. - Придбання медичного обладнання “Кисневий концентратор 20 шт., у комунальне некомерційне підприємство “Драбівська багатопрофільна лікарня” Драбівської селищної ради за адресою: смт Драбів, вул. Садова, 1Б, Черкаської області