Відбулося засідання 10 позачергової сесії селищної ради

Дата: 31.05.2021 12:18

Сьогодні, 31 травня, під головуванням селищного голови Світлани ОРЕЛ відбулось 10 позачергове пленарне засідання  сесії VIII скликання Драбівської селищної  ради.

Нагальність скликати позачергову сесію була викликана необхідністю  анулювання результатів земельних торгів по продажу права оренди на земельну ділянку комунальної власності та проведення повторних торгів із продажу права оренди земельної ділянки, що знаходиться в територіальних межах Драбівської громади.        Депутати одноголосно прийняли рішення по даному питанню.

Детальніше ознайомитися з рішенням можна на сайті селищної ради в розділі «Сесії. Рішення сесій».