1 червня - День захисту дітей!

Дата: 01.06.2021 08:00

Дорогі діти! Шановні батьки!

Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем захисту дітей!

1 червня щорічно в Україні та у світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей. Адже це найкраща пора року – коли все навколо розпускається, квітне і дихає життям. Сонце зігріває своїм теплом, а легке літнє повітря дарує задоволення і наповнює нас силою природи.

Такі самі відчуття викликають діти - найцінніше, що у нас є. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в життя.

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо!

Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє - головний обов’язок батьків, суспільства та держави.

Давайте ніколи не забувати, що ці маленькі люди потребують ласки, любові, уваги й турботи. Ми зобов’язані зробити все можливе, щоб наша малеча росла щасливою, розумною, здоровою і талановитою.

Усім батькам бажаю терпіння, доброти і ніжності, міцного здоров’я, батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої й натхненої праці на благо дітей!

Нехай наших діток оточують доброта і розуміння, а їхні мрії завжди збуваються.

Зі святом! Миру, любові та злагоди усім родинам!

З повагою

селищний голова                                                                         Світлана ОРЕЛ