Міжнародна мережа благодійних організацій «Карітас України» запрошує охочих до участі у програмі «Гроші за роботу».

  • 366

Фото без опису

У 2021 році в межах проекту “Простір Підтримки” продовжує діяти програма “Гроші за роботу”.

Карітас Київ запрошує охочих до участі у програмі «Гроші за роботу», яка надає можливість виконання тимчасових суспільно-значущих робіт/послуг за матеріальну винагороду (наприклад: допомога самотнім людям похилого віку; прибирання території; проведення майстер-класів для вразливих груп населення; роботи, спрямовані на реагування ситуацій, пов’язаних з COVID19 тощо).

Учасником програми може бути особа, яка на даний час не працевлаштована, не перебуває на обліку в Державній службі зайнятості та готова виконувати суспільно-значущу роботу/надавати послуги.

Пріоритет надається представникам уразливих груп населення, зокрема:

– родинам, які опинились в складних життєвих обставинах;

– багатодітним родинам;

– самотнім батькам, що виховують неповнолітніх дітей;

– особам з інвалідністю, які не мають обмежень здоров’я для працевлаштування;

– внутрішньо-переміщеним особам.

Кандидати на участь у програмі самостійно шукають та обирають суспільно значущі роботи/послуги, подають на електронну поштову скриньку kc.caritas.kiev@gmail.com анкету й опис робіт/послуг (завантажити можна за лінками: анкета – https://cutt.ly/TjPAiVg, опис робіт – https://cutt.ly/Juk3gR8), а паперовий варіант відправляють за адресою: 02139, м. Київ, вул. Микитенка, 7-б, БФ «Карітас-Київ».

Відбір учасників відбувається за результатами конкурсу та співбесід з фахівцями Кризового центру БФ «Карітас-Київ».

Переможці конкурсу залучаються за Договором цивільно-правового характеру. Винагорода становить 3278,69 грн/місяць (з урахуванням податків).

Максимальний термін виконання робіт/надання послуг 3 місяці. Територіальність – м. Київ, Київська, Вінницька, Житомирська, Черкаська, Чернігівська області.

Заявки приймаються щомісяця протягом 2021 року. З усіх питань щодо участі у програмі звертайтесь за телефонами: +38 050 380 99 84 Вікторія Кабацька,+38 095 001 07 23 Лідія Яцко.

Ініціатива реалізується в рамках проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб і громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту» за фінансової підтримки DCV та BMZ.