Олександр Скічко про лінійний прискорювач

Продовжуємо шукати шляхи, щоб це надсучасне обладнання для променевої терапії таки з’явилось у нашому онкодиспансері. Маємо понад 2 тисячі пацієнтів, яким потрібне таке лікування. Сьогодні відбулася нарада з депутатами облради. Позицію лікарів із цього питання озвучив керівник онкодиспансеру Віктор Парамонов, сказавши, що «нарешті після безрезультатної кількарічної переписки почалися активні дії».

Нагадаю, лінійний прискорювач коштує від  60 млн грн. Плюс потрібен бункер.

Купівля цього обладнання своїми силами є накладною для обласного бюджету. Серед варіантів: лізинг чи концесія.

Що ми пропонуємо депутатам на сесії 4 червня: дати «зелене світло» ретельному вивченню цих варіантів, створивши відповідні комісії. А також спрямувати 2,5 млн грн на виготовлення проектно-кошторисної документації з будівництва бункера. Бюджетна комісія вже підтримала ці пропозиції.