Черкащан закликають долучитися до Всеукраїнського культурно-освітнього марафону «Наша незалежність»

Дата: 04.06.2021 09:55

Всією територією країни пройде культурно-освітній марафон у рамках відзначення 30-ї річниці незалежності України.

Всеукраїнський марафон має на меті забезпечити поширення історичних фактів та матеріалів, які відіграли знакову роль у становлення незалежності України. Охоплення Марафоном усієї території України дасть змогу забезпечити відродження історичних фактів окремих регіонів, а поширення інформації у соціальних мережах – підвищити зацікавленість даною темою більшого кола осіб.

Концепція заходу передбачає збір та оприлюднення історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історії очевидців тощо), що є знаковими для становлення української незалежності та визначними у певному регіоні.

Відповідна інформація публікуватиметься на офіційному веб-сайті та сторінках у соціальних мережах обласних державних адміністрацій та центральних органів виконавчої влади під єдиними запропонованими хештегами #Наша_незалежність #Марафон_30 до серпня 2021 року.

За результатами Марафону визначать ряд найкращих публікацій та забезпечать їх відзначення на одному із заходів проведених в рамках святкування 30 річниці незалежності України.

Пресслужба ОДА