Олександр Скічко зустрівся з послом Франції Етьєном де Понсеном

  • 253

Фото без опису

Очільник області Олександр Скічко зустрівся сьогодні з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні  паном Етьєном де Понсеном. Говорили про розвиток регіону та франко-українську співпрацю.

В області нині працюють 8 підприємств із французькими інвестиціями. Зокрема, в сільському господарстві, харчовій і добувній промисловості. 

«Аграрний сектор – це родзинка Черкаської області. Однак у нас активно розвивається й ІТ-сектор. Ми запланували реалізацію ІТ-проекту спільно з Міністерством регіонального розвитку. Ми створюємо Центр креативної економіки на Черкащині. Це буде більше 10 тисяч квадратних метрів креативного хабу, де навчатимуть цифрових технологій», – говорить Олександр Скічко.

Етьєн де Понсен сказав, що французи мають великий інтерес до ІТ-сектору в Україні. Численні французькі компанії цікавляться можливістю співпраці.

«Нещодавно з візитом в Україні був міністр економіки і фінансів Франції пан Брюно ле Мер. Спільно з франко-українською комісією були визначені теми і напрями, за якими розвиватимуться відносини між нашими країнами, зокрема, у сфері економіки. І вони безпосередньо торкаються вашого регіону, адже йдеться про пріоритет в аграрному виробництві. При цьому не забуваючи про сучасні моделі інформаційних технологій, які теж дуже динамічно розвиваються в наших країнах», – каже Етьєн де Понсен.

Очільник області зауважив, що Черкащина готова до подальшої співпраці та обговорення, й у майбутньому – реалізації спільних проектів та ініціатив.

Фото без описуПресслужба ОДА