Представники Бюро ВООЗ в Україні відвідали медичні заклади Черкащини

Дата: 09.06.2021 08:27

Представники Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні завітали на Черкащину з робочим візитом. Вони запланували відвідати медичні заклади області, де лікують хворих на COVID-19.

Для того, щоб дізнатися загальну ситуацію в лікарнях області, спеціаліст екстреної медичної допомоги доктор Ізраїль Гестосо та консультант та біомедичний інженер Дмитро Осін зустрілися із заступницею голови Черкаської ОДА Ларисою Кошовою. Поговорили про стан ковідних відділень медичних закладів області, а саме як надається допомога для хворих на COVID-19, наявність та якість кисневого й іншого медичного обладнання, потребу в медичному обладнанні та засобах індивідуального захисту.

Представники Бюро ВООЗ в Україні вчора оглянули Золотоніську ЦРЛ, Черкаську обласну лікарню та Черкаську міську інфекційну лікарню.

Сьогодні вони планують відвідати Корсунь-Шевченківську ЦРЛ та Звенигородську ЦРЛ.

Пресслужба ОДА