Свято вшанування обдарованих дітей

Фото без описуДрабівська земля – це розмаїття талантів минулого

і сповнене високих прагнень прийдешнє.

Це майбутнє нашої країни, її надія, її гордість!

9 червня 2021 року у приміщені Центру культури і дозвілля Драбівської селищної ради відбулося свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту.

Селищний голова Світлана Іванівна Орел - вручила сертифікати на отримання стипендій та відзначила 37 учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь громади та стали переможцями й призерами обласних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань.

На виконання рішення Драбівської селищної ради від 21.05.2021 № 9-10/VIII «Про заснування стипендії Драбівської селищної ради обдарованим дітям громади», відповідно до протоколу №1 засідання комісії з питань призначення стипендії Драбівської селищної ради обдарованим дітям громади від 27.05.2021, розпорядження Драбівської селищної ради від 31.05.2021 «Про призначення стипендії Драбівської селищної ради обдарованим дітям громади» - стипендію призначено:

Учням Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені  С.В. Васильченка - гімназія»:

ПЕРЕПЕЛИЦІ Поліні, СИМОНЕНКО Дар’ї, ВАКУЛЕНКО Дар’ї,

ДІХТЯРЕНКУ Володимиру, БОЯРЧУК Анні, КАЛИНІ Олександру

ШЕМІГОН Марії, НАДЬОНУ Максиму, ЛИСАЧЕНКО Владиславі,

МИРОНЕНКО Анні, БАШТАНУ Антону, ПИЛИПЕНКО Ользі,

ТЕЛЕПІ Вікторії, КРИВОРОТУ Артему, ЦИМБАЛ МАРІЇ,

СТАДНИК Вікторії, ЛИМАРЕНКО Владиславі, ВАКУЛЕНКУ Артему, ЛЕГОШІ Олексію, ПЕТРЕНКУ Данилу, ОРЕЛ Дарині, ЯРОВІЙ Дарині

ДУБЕНЦЮ Михайлу, КОНСТАНТІНОВІЙ Дарині, КОНОВАЛ Катерині;

Учениці Закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів імені двічі Героя Радянського Союзу І.Н. Степаненка с. Нехайки: КАРПЕНКО Валентині;

Вихованцям дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни» Драбівської селищної ради:

ПЕТРЕНКО Лілії, РЕЗНЕРУ Нікіті, ШУРУБУРІ Владиславу, ЯСЬКУ Ігорю, ЧЕРНЕНКУ Максиму, ТИМЧИКУ Антону, МЕХЕДІ Єві, ПАРАНІНІЙ Маргариті, БОЙКУ Дмитру, КОНЮШЕНКУ Миколі, ПЕРЕПЕЛИЦІ Роману.

На заході були присутні керівник відділу освіти Драбівської селищної ради Людмила Михайлівна Рудик, директор дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни» Василь Васильович Моісеєв, завідувач сектору культури, молоді та спорту Олена Сергіївна Нестеренко.