Драбівський краєзнавчий музей запрошує на гостину

Дата: 11.06.2021 10:46

Історія краю зберігається в листах, документах, світлинах, речах та у нашій пам’яті. Багато цікавого знаходиться у нашому краєзнавчому музеї. Музей це книга історії, яка оживає, захоплює та навчає.  Жодне роздивляння речей в інтернеті не замінить реальної зустрічі з унікальними речами та творами мистецтва. Кожен експонат – це наш вибір, інтелектуальна пригода чи машина часу, так би мовити-«пішки в історію».

З початком літа та настанням шкільних канікул зростає активність відвідування музею. Екскурсії, розповіді про окремі експонати, світлини, предмети мистецтва та перегляд документальних фільмів, прослуховування патефона захоплює наших дітей і сприяє їхньому всебічному вихованню. Щодня  музей відвідують десятки школярів та дорослих з селища Драбів  і сіл громади: Левченки, Золотоношка, Нехайки,  Білосівка. Приємно, що не забувають наш музей і школярі з інших громад. Проведено екскурсії для дітей з Безбородьок, Рецюківщини, Великого Хутора.

Щиро запрошуємо до Драбівського країєнавчого музею.