Свято Останнього дзвоника у Закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Двічі Героя Радянського Союзу І.Н. Степаненка села Нехайки

14 червня – особливий день для вихованців Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Двічі Героя Радянського Союзу І.Н. Степаненка села Нехайки. Шкільний дзвінок сповістив школярам про початок літніх канікул, а випускникам – про закінчення навчання в школі.

На святковій шкільній лінійці з вітальним словом виступила Драбівський селищний голова Світлана Орел, побажала дітям веселих канікул, цікавого відпочинку, а випускникам – впевнених успішних кроків у доросле самостійне життя. Вручила Сертифікат Драбівської селищної ради на щомісячну стипендію Карпенко Валентині, учениці 10 класу та Почесну грамоту Драбівської селищної ради за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Устименко Наталії Петрівні, вчителю історії.

На святі звучали слова подяки від випускників учителям, батькам та гостям.