Про факт самовільного видалення дерев в смт Драбів

14 червня 2021 року близько 14 год. біля багатоквартирного будинку по вул. Набережна, 2/10 в смт Драбів громадянин Жигар Василь Михайлович САМОВІЛЬНО спиляв дві абрикоси та горіх, чим викликав негативну реакцію жителів будинку.

ПОВІДОМЛЯЄМО, ЩО ДРАБІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЖОДНИХ ДОЗВОЛІВ НА СПИЛЮВАННЯ ДЕРЕВ НЕ НАДАВАЛА.

Наразі повідомляємо, що відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушеня - порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадуємо, що у разі необхідності видалення аварійних чи сухостійних дерев на землях комунальної власності необхідно звернутися із заявою до виконавчого комітету Драбівської селищної ради та ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ на видалення дерев.