Про І-й етап щорічного мистецького пленеру з популяризації Шевченківського краю «Тараса пензлі оживають»

  • 481

Фото без опису

Відповідно до пункту 4.12 обласної цільової програми національно-патріотичного виховання в Черкаській області на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 19.02.2021 № 5-19/VII, Управління у справах сімї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації спільно з Черкаською обласною громадською організацією «Світовид», ініціативною групою «Творчий поверх» з 07 червня по 15 липня 2021 року оголошує початок І етапу щорічного мистецького пленеру з популяризації Шевченківського краю «Тараса пензлі оживають» (далі – Конкурс).

Метою Конкурсу є виявлення, стимулювання розвитку та соціальної підтримки обдарованої молоді, сприяння її самореалізації, формування патріотичної свідомості у дітей та молоді.

Захід проходить за двома напрямками: художній пленер на тему «Україна сьогодні» та літературний пленер на тему: «Ну, що б, здавалося, слова…»

Прийом робіт триватиме до 15 липня 2021 року (детальніше про Конкурс за посиланням https://cutt.ly/mnx41Vf).

Контактна особа – головний спеціаліст відділу молодіжної політики, оздоровлення, протидії торгівлі людьми, гендерної рівності Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Жукович Тетяна (тел. 097 779 18 82).