Вітання з Днем села!

  • 6473

Фото без опису

Шановні жителі сіл Михайлівки і Павлівщини!

 

 У житті кожної людини буває багато свят, родинних, релігійних та загальнодержавних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День рідного села.

   Кожен рік у червні ви святкуєте День села. Це день, який об’єднує тих, кому дорогий свій край, своє село, своя громада. День, коли кожен   відчуває себе частинкою великої родини та розділяє це чудове свято.

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місцевості з особливим колоритом, традиціями і славною історією.

У ці непрості для нашої держави часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.
    Тож, з нагоди Дня села, від селищної ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу вітаю всіх мешканців  Михайлівки і Павлівщини та бажаю мирного неба, спокою, злагоди, добробуту.   

Добра вам усім, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичу всім Божого благословення, щастя та благополуччя, а також міцного здоров’я.

  Нехай зростає та процвітає наша громада, нехай в неї буде яскраве та щасливе майбутнє!

 

З повагою,

 

селищний голова                                       Світлана ОРЕЛ