Книжкова виставка до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Фото без описуЩороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Сьогодні вже майже не залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. Та всі, хто здобував Перемогу, хто вершив історію, прийняв смерть заради Батьківщини , заради майбутнього, навічно залишаться у вдячній пам'яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.

До  Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні  в дитячій бібліотеці оформлено книжкову виставку, на якій  представлені книги про війну, спогади ветеранів, документальні розповіді про війну, про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою нацизму. Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава  героям!