Рятувальники нагадують жителям області правила безпечного відпочинку на воді

Фото без описуІз початку року на водних об’єктах області зареєстрували 45 пригод, внаслідок яких 26 осіб загинуло (з них 3 дитини), 26 – врятували, зокрема 7 дітей.

Аби вплинути на свідомість громадян та наголосити на дотриманні основних правил безпечного відпочинку біля води, днями фахівці Головного управління вирушили в профілактичний рейд пляжами Золотоніського району.

Спілкуючись із відпочивальниками, співробітники ДСНС наголосили, що купатися дозволяється лише у спеціально обладнаних місцях, категорично забороняється заходити у воду в стані алкогольного сп’яніння, пірнати в незнайомих місцях та залишати дітей без нагляду.Фото без описуФото без опису

Крім того, фельдшер Головного управління демонстрував громадянам, як правильно надавати першу домедичну допомогу. Кожен охочий міг самостійно, на манекені спробувати зробити непрямий масаж серця та штучну вентиляцію легень.

Подібні профілактичні заходи наразі проходять в усіх районах області.

Пресслужба ОДА