Вітання з Днем молоді

Фото без опису             Шановна молодь Драбівської громади!

Молодість — це торжество чистоти помислів і почуттів, яскравих емоцій. Час кохання, віри у власні сили і прагнення перетворити світ. Так було і буде завжди. Саме у цьому почутті закладено підґрунтя великих звершень.

Від щирого серця вітаю усіх із Днем молоді. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші рішення та будує власне життя. Це та пора, коли кожна маленька перемога стає запорукою великого життєвого успіху.

Дорогі юні друзі! Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє. Нашій громаді потрібні Ваші успіхи, Ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого. Потрібні саме ті якості, які властиві молодості і молодим.

Бажаю Вам щастя і віри у власні сили. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

Селищний голова                                 Світлана ОРЕЛ