Відбувся захід з нагоди Дня Конституції України

Фото без опису25 років тому відбулася значима історична подія, була прийнята Конституція Незалежної України. Відтоді та до сьогодення 28 червня вписане у календар червоними літерами, адже – це день народження Основного Закону держави.

Сьогодні, 28 червня, за участі Драбівського селищного голови Світлани Орел, заступника голови Зореслава Рудченка, керуючої справами Ольги Красохи, начальників структурних підрозділів виконавчого апарату селищної ради та керівників підприємств, установ Драбівської громади відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України.

Захід розпочався з виконання Державного Гімну України, після чого присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять військових, правоохоронців і добровольців, які загинули, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

На честь чергової річниці Дня Конституції України учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку борцям за єдність та незалежність України.

Під час заходу для всіх присутніх пролунали  пісні про рідну неньку Україну та любов до рідної землі.