З 90-річним ювілеєм привітали жительку с.Білоусівка

До чого ж щедра і благодатна наша драбівська земля! І не лише на родючі чорноземи, а ще й на добрих, працьовитих людей, які на ній проживають від народження і до глибокої старості, якій присвятили все своє життя, працюючи в полі чи на фермі, а тепер з гордістю згадують про минулі важкі трудові будні і вагомі трудові здобутки.

Фото без описуСаме такими спогадами поділилася ЄВДОКІЯ ЮХИМІВНА ПАВЛИК, жителька с.Білоусівка, коли до неї з візитом пошани завітали поважні гості з нагоди її 90-річного ювілею, зокрема, Олександр Мірошник - секретар Драбівської селищної ради, Сергій Левченко - староста с. Білоусівка, Валентина Крокосенко - голова Драбівської організації ветеранів, Анатолій Скиба - голова Білоусівської первинної ветеранської організації.

Ми вкотре переконалися, що такі зустрічі дуже важливі насамперед для довгожителів, бо їм є про що розповісти , а нам також дуже цінні їхні поради і настанови, які служать нам дороговказом у сучасному повсякденні.

Дякуємо ювілярці за теплу зустріч і бажаємо ще прожити добрий десяток літ при міцному здоров'ї!