Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад головного та провідного спеціалістів відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури

Дата: 02.07.2021 14:43

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Драбівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад  головного та провідного спеціалістів відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури виконавчого апарату Драбівської селищної ради.

Вимоги до кандидатів:  освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, досвід роботи з комп'ютерними програмами.

Термін подання документів 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення. Довідки за телефоном 3-08-50. Адреса: смт Драбів, вул. Центральна, 69, каб. 214, Організаційно-кадровий відділ виконавчого апарату Драбівської селищної ради.

З Порядком проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад  посадових осіб місцевого самоврядування Драбівської селищної ради та переліком питань на знання законодавства  можна ознайомитися тут.