Відбулися засідання постійних комісій Драбівської селищної ради

Дата: 02.07.2021 12:40

Напередодні чергової сесії  Драбівської селищної ради депутати, що входять до складу постійних комісій, 2 липня цього року провели чергові засідання з питань бюджету, комунальної власності, соціальних питань, законності та правопорядку, депутатської діяльності та етики.

Було розглянуто проєкти рішень, які будуть винесені на наступну сесію, а також заслухали доповіді представників відділів селищної ради.  Засідання супроводжувалися активним обговоренням проєктів рішень порядку денного.

По завершенню комісій питання, які погоджено на засіданнях винесено на розгляд сесії. Напрацьовані рішення з рекомендаціями членів постійних комісій будуть розглянуті під час засідання сесії.