#ВеликеБудівництво доріг триває на Черкащині

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко перевірив ремонт доріг у Золотоноші. Там цьогоріч відремонтують рекордну кількість доріг – 12.

За словами очільника області, в місті вже відремонтували ділянки по вулицях  Некрасова, Тихій, Баха та Лесі Українки.

«Інколи читаю скептичні коментарі під постами, що поки голова ОДА на об’єкті, то є і ремонтники. Перевірив: вони там є і без мене. Тому продовжуємо «зшивати» місто якісними дорогами», – написав Олександр Скічко у «Фейсбуці».

Ремонти вже тривають на більшості запланованих доріг. Їх виконують коштом Дорожнього фонду. Втілюють все завдяки програмі Президента #ВеликеБудівництво.

Загалом в області цьогоріч за переліком ремонтних об’єктів будівництва, реконструкції, капітального, поточного середнього ремонту та експлуатаційного утримання передбачено відновити на 119,7 млн грн місцевих доріг та вулиць.

Пресслужба ОДА